Anna-Strzyzak


Właściciel Pics & More, doświadczony fotograf, grafik, żona, matka, entuzjastka tańca i zdrowego stylu życia. Miłośniczka dalekich podróży. Ceni naturalność, zarówno w życiu, jak i na zdjęciach.

Fotografią pasjonuje się od najmłodszych lat. Zaczęło się od nałogowego przeglądania zdjęć rodzinnych i pierwszych ujęć wśród najbliższych. Swoją przygodę z aparatem kontynuowała w trakcie licznych podróży, gdzie fotografowała ludzi i miejsca niemal na niemal każdym kontynencie. Z czasem jej pasja przerodziła się w profesję. Uważa się za szczęściarę, bo może robić to, co lubi najbardziej – zapisywać ludzkie emocje na naturalnych kadrach.

Absolwentka Warszawskiej Akademii Fotografii, gdzie budowała swój warsztat, m.in w zakresie fotografii ślubnej, reportażowej, portretowej, reklamowej i fotografii mody. Posiada certyfikację Papieskiego Wydziału Teologicznego w zakresie fotografowania uroczystości kościelnych.

Jej pasją i sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu z najbliższymi są podróże. Aparat jest nieodłącznym towarzyszem każdej jej wyprawy. Rejestruje niecodzienne chwile, interesujące osoby, miejsca i niepowtarzalne widoki. Codzienną inspiracją i ukochanym modelem jest jej synek.

Wciąż poluje na zdjęcie życia ; )

Anna Strzyżak

OPINIE


Profesjonalna sesja i przyjazna atmosfera. Ania wykazała się swoją wiedzą i doświadczeniem, umiała wykorzysta otaczającą nas przyrodę, przedmioty i porę dnia do tego, aby zdjęcia wyszły jak najlepsze. Służyła mam swoimi cennymi radami i umiała nad nami zapanować - co nie było takie łatwe 🙂 Każdej przyszłej pannie młodej polecam taką sesję, która będzie doskonałą pamiątką i uwiecznieniem tego wyjątkowego dnia.
Gosia
Pomysłowy i kreatywny fotograf. Przy niej czuliśmy się swobodnie a cała sesja była świetną zabawą.
Ewelina i Jarek
Super fotograf i oczywiście super zdjęcia. Mamy piękną pamiątkę z Chrztu naszej córci. Ania pracuje dyskretnie, nie rzucając się w oczy, jednocześnie uchwycając niezwykłe momenty. Prezentacja dostarczyła nam mnóstwo radości i wzruszeń. Naprawdę super! Polecamy 🙂
Kinga i Paweł
Każda z Nas chciałaby choć przez chwilę poczuć się wyjątkowo i pięknie, a dzięki Ani to życzenie się może się spełnić. Praca z Nią to czysta przyjemność. Jest bardzo ciepłą i serdeczną osobą, dzięki czemu nawet niedoświadczona ,,modelka’’ może czuć się swobodnie, mimo braku obycia z obiektywem. Do swojej pracy podchodzi z pasją. Bardzo dziękuję za klimatyczne fotografie, które będą pamiątką po mijającej z czasem młodości i urodzie 😉 Polecam taką przygodę każdej dziewczynie!
Liwia
Gorąco polecam współpracę z Anią! Praca z ludźmi którzy robią to co kochają to sama przyjemność 🙂 Atmosfera podczas sesji brzuszkowej była cudowna, ciepła i przyjacielska. Nie czuło się skrępowania. Ania ma dużo fajnych pomysłów, jest otwarta na sugestię i elastyczna jeśli chodzi o czas. Z usług skorzystamy na pewno jeszcze nie raz 🙂
Beata i Daniel